Psi Patrol

Kanadyjska bajka Psi Patrol (ang. Paw Patrol) zaskarbiła sobie serca miliona dzieci na całym świecie. Fantastyczny animowany serial dla dzieci, wykonany w trójwymiarowej technice CGI jest dziełem Keitha Chapman oraz produkcji Spin Master Entertaiment i Nickelodeon Productions.

Fantastyczni bohaterowie

W cudownym miasteczku Adventure Bay, siedem bohaterskich piesków i kilkuletni chłopiec, Ryder, stawiają czoła niełatwym zadaniom. Każdy z uroczych piesków ma swoje zadanie, ekwipunek i pojazd.

Liderem wszystkich piesków jest Chase — pies policyjny, który z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją misję. Chase jest owczarkiem, który niczego się nie boi, wydaje polecenia i na równi z Ryderem dowodzi wszystkimi akcjami. Pomimo swojej odpowiedzialnej roli jest niebywale żartobliwy. Marshall – słodki dalmatyńczyk o niebieskich oczach jest psem strażackim. Nosi czerwony kask z latarką i genialny plecak, który w mig zamienia się w niezawodny wąż gaśniczy. Czasem zdarzają mu się małe potknięcia i bardzo śmieszne wpadki, które rozbawiają dzieci do łez.
Jeśli trzeba coś zbudować czy skonstruować na misję wyrusza Rubble – piesek budowniczy, który do Psiego Patrolu dostał się dzięki swojemu sprytowi. Jest bardzo troskliwym psiakiem, który swoim zachowaniem uczy, jak należy się odnosić do bliskich i kolegów, jak nieść pomoc i okazywać troskę.
„Nie wyrzucaj – wykorzystaj!” – to koronne hasło, które głosi fantastyczny kundelek Rocky. To specjalista od recyklingu, który ze staroci potrafi wyczarować całkowicie nowe rzeczy.

Absolutną pięknością w Psim Patrolu, którą kochają wszystkie dziewczynki jest oczywiście Sky. Jej uroda w połączeniu z różowym, bardzo gustownym strojem idealnie łączy się z jej podniebnym zadaniem. Piesek lata różowym helikopterem lub przy pomocy skrzydeł, które ma ukryte w plecaku. To wzór wrażliwości i dziewczęcej subtelności.

Klapnięte uszko, porywający uśmiech i wybitne zdolności pływackie to zalety psa ratownika – Zumy. Jego pomarańczowa kamizelka idealnie komponuje się z pontonem czy helikopterem.

Everest t druga dziewczyna w Psim Patrolu. Jest ekspertem zajmującym się rozwiązywaniem trudności gdy śnieg i lód zaczynają utrudniać życie mieszkańcom miasteczka.

W związku z dużą popularnością bajki dużym zainteresowaniem cieszą się ostatnio produkty licencjonowane Psi Patrol oraz zabawki Psi Patrol – jeżeli Twoje dziecko jest fanem tej bajki i akurat ma urodziny nie czekaj!

Patrol na opresje!

Bajka Psi Patrol uczy i pokazuje jak zachować się w codziennych sytuacjach, które mogą spotkać każdego z nas. Pomocne pieski ratują z opresji każdego, kto przywołuje pomocy. Super baza zachwyca, a dynamika działań zapiera dech i sprawia, że mali widzowie oprócz doskonałej bajki otrzymują niemałą porcję wrażeń!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdki (3 głosów, średnio: 5,00 z 5)
Loading...